Rehabilitacja rehabilitacja

Dla kogo rehabilitacja?

Oferta rehabilitacji w domu dedykowana jest przede wszystkim osobom po przebytych urazach, zabiegach, chorobach. Jej celem jest odbudowanie pełnej sprawności i przywrócenie dobrego stanu zdrowia.

 Wskazania

Wskazań do skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych może być mnóstwo: począwszy od urazów kończyn, bólów kręgosłupa, przebytych chorób, w tym chorób neurologicznych, poprzez stany bólowe związane z długotrwałą pracą w jednej pozycji jak i przebyta ciąża, która może nadwerężyć kręgosłup.

Przebieg terapii

Zanim rehabilitant przystąpi do pracy z pacjentem, przeprowadzi szczegółowy wywiad na temat stanu zdrowia, zaleceń lekarza i ewentualnych przeciwwskazań do zastosowania niektórych form terapii. W trakcie terapii wykorzystywane są elementy fizykoterapii i terapii manualnej, w zależności od potrzeb i stanu zdrowia pacjenta.

Ważnym punktem w osiągnięciu szybkich rezultatów z terapii jest współpraca i zaangażowanie pacjenta w proces leczenia. W praktyce oznacza to regularne i dokładne wykonywanie zaleconych przez fizjoterapeutę ćwiczeń.

Wygoda

Dużym komfortem dla naszych pacjentów jest fakt, że nie muszą wychodzić z domu, aby skorzystać z zabiegu. Mobilny gabinet fizjoterapii przyjeżdża do nich. Jadąc do pacjenta rehabilitant zabiera ze sobą szereg urządzeń i akcesoriów, które umożliwiają skuteczną rehabilitację.

Zadzwoń Tel. 507 948 265 lub Napisz